RESTORĀNA ENTRESOL KOMANDA

RESTORĀNA ENTRESOL KOMANDA

Izsmalcināts garšas piedzīvojums restorānā Entresol nav iespējams bez zinoša, draudzīga, entuziasma pilna un profesionāla kolektīva. Šeit restorāna komanda ir viens no zīmīgākajiem veiksmes elementiem.

Entresol komandu veido 15 jauni, rūpīgi izmeklēti un talantīgi profesionāļi. Viens no galvenajiem nosacījumiem, lai strādātu kopā ar šefpavāru Raimondu Zommeru, ir mīlēt savu darbu un uztvert to ar augstu atbildības sajūtu. Visi darbinieki veido vienotu ķēdes posmu - ja attīstīties, tad kopā, jo tikai tā ir iespējams sasniegt lielus mērķus.

Kā saka R.Zommers, neviens personāla darbinieks restorānā nav nonācis nejauši - ar daļu no komandas Raimonds strādā kopā jau vairāk nekā 10 gadus, kas uzticīgi sekojusi viņa profesionālajām gaitām. Kolektīvu ik dienas vieno kas būtisks - ar diplomu kabatā vai ceļā uz to, visiem sirdī ir spēcīgs aicinājums strādāt viesmīlības nozarē, sniedzot apmeklētājiem pašu labāko, pievēršot uzmanību vismazākajām niansēm.

Tieši tāpat kā šefpavāram, Entresol komandai raksturīga liela atbildība sniegt neaizmirstamu maltīti un pieredzi ikvienam restorāna apmeklētājam!